Katuste puhastamine ja värvimine

Professionaalsed katusepuhastusteenused kogu Eestis. Kui teie katus on kaetud sambla või mustusega, saame teid kindlasti aidata ning leiame parima lahenduse. Eestis valitseb aastaringselt väga muutuv kliima, kuumast suvest kuni külmade talvedeni. Enamikel katustel, nagu ka mistahes kodudel, on harjumus määrduda. Niisked katusekivid on väga tundlikud sambla ja vetikate kasvu suhtes, mis neid kahjustavad.

Kahjuks enamikel majaomanikel pole võimalust puhastustööd ise ette võtta. See tähendab, et professionaalse katusepuhastaja oskuste kasutamine on ainus võimalus, kui on vaja katusepuhastamisel sambla eemaldamist. Katusepuhastus on kiire, ohutu ja taskukohane võrreldes katuse vahetusega. Esimesel päeval peseme katuse kõrgsurvega (keemia katusele hallituse kaitseks,maja ja hoovi puhastamine mustusest).

katuste värvimine ja puhastamine

Teisel päeval toimub värvimine- 2 kihti (kvaliteetse Isonit värviga mida kasutavad terve euroopa profid). Katusel kasvava rohelise sambla nn „vaip” näeb välja väga inetu ja võib põhjustada ka palju muid probleeme, kui neid ei kontrollita. Peale selle võivad vihmavee- ja survetorud ummistuda ning märja sambla lisakaal põhjustada katusekonstruktsioonile pingeid. Nii võib talvekuudel külmumis- ja sulatamisprotsess põhjustada katusekivide purunemist.

See võib omakorda kaasa tuua teie katuse enneaegse lagunemise. Lisaks sellele, kui tekib lekkeid, põhjustavad need mädanemist teie katuse konstruktsioonis. Hea uudis on see, et meie katusepuhastamisteenused on ohutud, tõhusad ja neid saavad kõik majaomanikud endale lubada. Samuti parandab see teie kinnisvara väljanägemist ning annab kindlasti lisaväärtust.

katuste värvimine ja puhastamine

Katuste pesemine ja värvimine 10€ + km (12€) värv hinna sees

küsi-pakkumist

Katuste puhastamine ning värvmine enne ja pärast

lohista-kursoriga
katuste puhastamine ja värvmine enne

Galerii

Küsi pakkumist

Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*